Тренінг «Актуальні проблеми розбудови систем забезпечення якості освіти в закладах вищої освіти системи МВС»

Захід пройшов на базі Національної академії внутрішніх справ. Участь у тренінгу взяли гаранти освітніх програм та керівники відділів забезпечення закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання.

Дніпровський державний університет внутрішніх справ представляла завідувач відділення забезпечення якості освітньої діяльності Лілія БОБРІШОВА й гаранти освітньо-професійних програм ДДУВС: директор Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти Володимир ШАБЛИСТИЙ, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Володимир КИЯН, завідувач кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань Дмитро САНАКОЄВ та завідувач кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності Андрій СОБАКАРЬ.

Під час заходу були порушені питання правового регулювання акредитації освітніх програм; забезпечення закладом вищої освіти якості освітньої діяльності та якості вищої освіти.

Розглянуто питання процедури акредитації: від створення відомостей про самооцінювання освітньої програми до рішення Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Також учасники спілкувались щодо відомостей про самооцінювання освітньої програми.