«Практичні кейси для освітян»: правопросвітницький семінар у ДДУВС

Захід організовано Дніпровським державним університетом внутрішніх справ спільно з центром професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради.

Участь у семінарі взяли представники закладів загальної середньої освіти. Всіх присутніх привітав директор Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти ДДУВС Володимир ШАБЛИСТИЙ.

На тренінгу підняті питання щодо мобінгу в освітній діяльності, антикорупційного законодавства, регулювання конфлікту інтересів, кібергігієни в умовах воєнного стану тощо.

Спікери тренінгу з позиції правників розбирали з освітянами практичні кейси, акцентували увагу на ризиках, з якими вони потенційно можуть стикнутися, способи запобігання та протидії ризикам.

Гості закладу мали можливість оглянути матеріально-технічну базу університету, у тому числі – залу судових засідань.