Спорт для ветеранів: тривають заняття з настільного тенісу

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшло щотижневе тренування з настільного тенісу.

Дніпровський державний університет внутрішніх справ проводить системну допомогу у процесі реабілітації поранених ветеранів-військових: щосереди на базі закладу вищої освіти проходять тренування з настільного тенісу.

Військових тренують досвідчені фахівці, які запевняють: настільний теніс вимагає енергійних рухів – регулярні вправи з ракеткою позитивно вплинуть на загальний тонус організму, підтягнуть м’язи. Теніс корисний для людей будь-якого віку, практично не має протипоказань та отримав звання універсального виду спорту.

Цього разу тренування з тенісу відвідала начальник відділу патріотичного виховання та спорту Департаменту освіти, науки та спорту МВС України Наталія КАЗАКОВА.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка». #дружня_підтримка