Спорт реабілітує: як у ДДУВС продовжуються тренування з боксу для ветеранів

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

Цього тижня, крім відпрацювання основних прийомів, які використовуються на рингу, фахівці кафедри спеціальної фізичної підготовки ДДУВС особливу увагу акцентували на підготовчих вправах.

Ветерани виконували вправи з гантелями, еспандерами тощо. Всі вправи спрямовані на покращення координації, підвищення швидкості, поліпшення моторики й витривалості.

Після підготовчих вправ було проведено традиційне тренування з боксу.

Тренування з боксу та змішаних єдиноборств проходять в ДДУВС щотижня та є частиною соціально-освітнього проєкту ТитаниUA.

Дніпровський державний університет внутрішніх справ запрошує на тренування військових ветеранів: щочетверга о 15:00 за адресою пр. Науки, 26.

Довідки за телефоном: 097 862 64 57.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка».

#дружня_підтримка