Спортсмени ДДУВС представлятимуть університет на чемпіонаті ФСТ «Динамо» з поліатлону

Напередодні виїзду на чемпіонат ректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ зустрівся з командою.

19-20 червня 2024 року у м. Львів відбудеться чемпіонат ФСТ «Динамо» з поліатлону серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до системи управління МВС, Національної гвардії України та інших органів центральної виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та підпорядковується КМУ через Міністра внутрішніх справ України.

До чемпіонату долучаться чотири спортсмени ДДУВС із числа курсантів на чолі з тренером Юрієм ВОЛКОВИМ.

Перед відправкою на чемпіонат ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ зустрівся зі спортсменами та зазначив, що атлети закладу вищої освіти завжди гідно представляють університет. Очільник університету побажав спортсменам наснаги та нових досягнень.