У ДДУВС нагородили переможців конкурсу есе «Україна-Литва: співпраця заради європейської безпеки»

У Дніпровському університеті внутрішніх справ відбулося нагородження призерів щорічного науково-популярного конкурсу.

Переможців привітав ректор університету полковник поліції Олександр МОРГУНОВ та почесний консул Республіки Литва в м. Дніпро Віталій ПІВНЯК. Також до переможців звернувся перший секретар посольства Республіки Литва Марюс ДУНДА.

Конкурс «Україна-Литва» проводиться щорічно з 2018 року. Щоразу для проведення конкурсу обирається нова тема, що віддзеркалює актуальні питання – як у двосторонніх відносинах двох дружніх країн, так і в широкому міжнародному контексті.

Тема цьогорічного конкурсу – «Україна-Литва: співпраця заради європейської безпеки». Учасники представили своє бачення того, як україно-литовське партнерство може сприяти оновленню та зміцненню міжнародних безпекових інституцій та механізмів перед лицем потужних викликів сьогодення.

За підсумками конкурсу призові місця посіли 13 здобувачів вищої освіти, для яких участь в конкурсі есе «Україна-Литва» у 2023-2024 навчальному році стала одним із перших кроків на шляху наукового зростання.