У ДДУВС відбувся захист дисертаційного дослідження

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшло засідання разової спеціалізованої вченої ради.

Голова ради – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри криміналістики та домедичної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ Костянтин ЧАПЛИНСЬКИЙ.

Ірина ДЕМЧЕНКО підготувала дисертаційне дослідження на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Право» за спеціальністю «Право» на тему «Криміналістичне забезпечення організації й тактики проведення слідчих (розшукових) дій в умовах епідемій».

Науковий керівник – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри криміналістики та домедичної підготовки ДДУВС Віктор ПЛЕТЕНЕЦЬ.

Рецензенти:

– Микола ЄФІМОВ, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кафедри криміналістики та домедичної підготовки ДДУВС;

– Наталія ПАВЛОВА, кандидат юридичних наук, доцент, кафедри криміналістики та домедичної підготовки ДДУВС.

Опоненти:

– Валентина ДРОЗД, доктор юридичних наук, професор, провідний науковий співробітник Донецького державного університету внутрішніх справ;

– Олег ТАРАСЕНКО, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри оперативно-розшукової діяльності Національної академії внутрішніх справ.

На підставі результатів відкритого голосування спеціалізована вчена рада присудила Ірині ДЕМЧЕНКО ступінь доктора філософії з галузі знань 08 Право за спеціальністю 081 Право.