У ДДУВС перевірили загальноуніверситетську систему оповіщення

Постійним особовим складом Дніпровського державного університету внутрішніх справ відпрацьовано алгоритм та послідовність дій під час команди «Навчальний збір». Захід відбувся за участі ректора Олександра Моргунова.

У рамках виконання команди особовий склад приведено у підвищену ступінь бойової готовності. Офіцери прибули на місце шикування, після чого було здійснено перевірку документів – паспорта, жетону та службового посвідчення.

Офіцерам видано табельну вогнепальну зброю та засоби індивідуального захисту органів дихання. Було перевірено комплектацію тривожних тактичних рюкзаків із предметами першої необхідності.

Окремо відпрацьовано дії відповідального та чергового по університету, посилення та екіпірування добового наряду, захист контрольно-пропускних пунктів.

Нормативи виконано впродовж 2 годин. Команда «Навчальний збір» є першою, найпростішою категорією оповіщення.