Випуск слухачів курсу «Використання БПЛА в поліцейській діяльності» у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ триває підготовка у рамках курсу «Використання БПЛА в поліцейській діяльності». Слухачі ще однієї групи вдало підтвердили отримані теоретичні та практичні навички.

Цього разу до групи увійшли працівники практичних підрозділів Національної поліції України, військові ветерани, курсанти закладу вищої освіти.

Зі слухачами курсу зустрівся очільник університету Олександр МОРГУНОВ. Ректор акцентував увагу на швидкому розвитку галузі БПЛА через повномасштабне вторгнення, адже це один із ключових чинників, що безпосередньо наближає до перемоги та дає змогу зберегти безліч життів.

Курс складається з двох частин: містить теорію та практику, практичне відпрацювання – польоти – відбувається на симуляторах та з виїздом на полігон.

Опанування навичок керування БПЛА дає можливість ефективного використання цих пристроїв під час виконання поліцейських функцій. Навчання відбувалось на безпілотних літальних апаратах MAVIC 3.