Викладачка ДДУВС стала кураторкою програми «Процесуальне інтервʼю Basic»

Професорка кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань ДДУВС Вікторія Рогальська продовжує навчати слідчих та прокурорів іноваційним методикам проведення допитів.

Маскувальні сітки для передової: ДДУВС підтримує волонтерський рух

Вслід за курсантами ініціативу плетіння маскувальних виробів підхопили слухачі відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації ДДУВС.

Здобувачі ДДУВС переглянули експонати науково-технічного музею

Слухачі відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації Дніпровського державного університету внутрішніх справ відвідали дніпровський музей «Машини часу».

Колектив ДДУВС продовжує підтримувати донорські ініціативи

Слухачі відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації Дніпровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у донації.

Курсантка ДДУВС перемогла у міжнародному вокальному конкурсі

У Дніпрі відбувся міжнародний фестиваль-конкурс «Art Zirka Fest». Дніпровський державний університет внутрішніх справ та студію творчого руху «eSTeD» представила курсантка Ксенія Граур.