Здобувачі ДДУВС переглянули експонати науково-технічного музею

Слухачі відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації Дніпровського державного університету внутрішніх справ відвідали дніпровський музей «Машини часу».

Музей налічує понад 15 тис. експонатів: тут зібрано класику радянського й іноземного автопрому. Це легкові, гоночні, вантажні ретро-автомобілі, а також мотоцикли, трактори та літаки. Здобувачі побачили і найстаріший експонат музею – автомобіль BMW-321 1939 року випуску.

У рамках екскурсії слухачам представили не лише основну колекцію, а й допоміжну експозицію з предметами побуту. Слухачі прогулялися вздовж відтвореної вулиці 80-их років: серед вітрин магазинів, світлофорів, паркових лавочок та старовинних ліхтарів.

На думку поліцейських, навчання не має обмежуватися лише академічними знаннями. Воно також передбачає поглиблене вивчення української історії та культури – зокрема, задля всебічного розвитку та обізнаності захисників правопорядку.