«Проведення опитування дружнього до дитини: психологічні та юридичні особливості, які мають бути враховані працівниками поліції»: тренінги в ДДУВС

Офіційне закриття заключного етапу тренінгів за програмою UNDP ПРООН – (Програма розвитку ООН) відбулось на базі Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Про ДДУВС – в ефірі телеканалу «Відкритий»

Дніпровський державний університет внутрішніх справ є багатопрофільним закладом вищої освіти системи МВС, який охоплює усі елементи ступеневої освіти. Про вступ, освітні програми та навчання в закладі освіти розповів перший проректор Ігор МАГДАЛІНА в ефірі програми «Шах і мат».

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив про запуск ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС

Ліцей МВС, Новини університету

У цих навчальних закладах навчатимуться діти наших Героїв. На навчання до 10-х класів на повне забезпечення першочергово запрошуються діти загиблих, поранених або зниклих безвісти співробітників системи МВС.