«Система захисту прав дітей. Міжнародні стандарти та принципи поводження з дитиною»: бінарне заняття у ДДУВС

Захід проведено у Дніпровському державному університеті внутрішніх справ у рамках спеціалізації для працівників поліції, які нестимуть службу у закладах освіти.

Захід провели старший викладач кафедри адміністративного права та процесу Микола РЕПАН за участі практичного працівника – інспектора сектору протидії домашнього насильства відділу превенції Дніпровського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області лейтенанта поліції Лесі РОМАНЕНКО.

Поліцейські прослухали ряд лекційних матеріалів про систему та структуру державних органів в сфері захисту прав дитини, яка є досить розгалуженою, де кожен елемент має свої функції, завдання, повноваження та компетенцію і які в подальшому допоможуть в роботі слухачам.

Викладений матеріал викликав зацікавленість і живе обговорення.