ДДУВС уклав Меморандум про співпрацю з Національним університетом «Запорізька політехніка»

Сторони планують працювати в напрямку розвитку науки та проведення спільних досліджень.

Представники керівництва закладів – перший проректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ Ігор МАГДАЛІНА та ректор Національного університету «Запорізька політехніка» Віктор ГРЕШТА – обговорили напрями та перспективи спільної діяльності. Зокрема, піднято питання реалізації спільних науково-дослідних проєктів і розробок з актуальних проблем; можливості впровадження та реалізації дуальної форми освіти; розроблення та впровадження нових освітніх технологій, курсів, програм, а також організації проєктів у сфері молодіжної політики, неформальної освіти, спорту, культури та мистецтва.