Факультативні заняття з основ управління БпЛА у ДДУВС тривають

Заняття з початкових основ управління безпілотними літальними апаратами коптерного типу запроваджено для курсантів закладу освіти.

Заняття проходять на базі кафедри тактико-спеціальної підготовки ННІ підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України ДДУВС.

Здобувачі розглянули типи й види БпЛА, їх структуру, будову та функції. Особливу увагу під час заняття акцентовано на проведенні тренувальних польотів на симуляторах (тренажерах) та керуванні польотом БпЛА в умовах, наближених до реальних.

Проведення факультативних занять з основ управління безпілотними літальними апаратами допомагають здобувачам вищої освіти набувати та покращувати навички із безпосереднього управління БпЛА в умовах сьогодення, корисні для сучасного поліцейського.