Навчання від майстрів: у ДДУВС тривають тренування з настільного тенісу

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшло щотижневе тренування з настільного тенісу для ветеранів-військових.

Дніпровський державний університет внутрішніх справ системно працює над розвитком спортивної складової з реабілітації ветеранів-військових. Щосереди у ДДУВС проходять тренування з настільного тенісу, де беруть участь військові ветерани проєкту ТитаниUA, яких традиційно тренує чемпіон України з настільного тенісу Василь КОВАЛЬ.

Також у тренуванні взяли участь майстри спорту з настільного тенісу Віктор ВАСИЛЕВСЬКИЙ, Валерій МЕЛЬНИК та інспектор сектору кадрового забезпечення ДРУП ГУНП в Дніпропетровській області, кандидат в майстри спорту з настільного тенісу Марія ВЕЧЕРЯ.

Фахівці зазначають: теніс дає помірне навантаження на всі групи м’язів, тренує серцево-судинну систему та загалом позитивно впливає на тонус організму.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка». #дружня_підтримка