Досвід ДСНС для майбутніх правоохоронців: зустріч представників ДСНС із курсантами ДДУВС

Зустріч з представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій організовано на факультеті підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

З курсантами зустрівся начальник 1-ї пожежно-рятувальної частини Владислав СЕРЕБРО. Під час зустрічі піднято питання про працю підрозділів ДСНС в умовах воєнного стану. Також обговорено склад підрозділів ДСНС та стан їх підготовленості.

Окремо порушено питання спільної роботи працівників ДСНС та Національної поліції, зокрема під час заходів із забезпечення публічної безпеки та порядку на місцях прильотів ворожих ракет тощо.

Розповідь спікера викликала жваве зацікавлення у курсантів, які у свою чергу ставили гостю багато запитань.