Спорт як реабілітація: у ДДУВС тривають тренування з боксу для ветеранів-військових

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

Заходи проводять кваліфіковані фахівці кафедри спеціальної фізичної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Швидкість, витривалість, спритність і сила – саме на цьому було зроблено акцент під час тренувань з боксу для ветеранів-військових. Перед заняттям спортсмени провели розминку, використовуючи інвентар – гирі, грифи та диски різної ваги для штанг.

Після цього під керівництвом спортсменів університету учасники провели відпрацювання основних ударів по боксерській груші.

Фахівці зазначають: спортивні заняття позитивно впливають на психологічну та соціальну адаптацію ветеранів-військових.

Тренування з боксу та змішаних єдиноборств проходять в ДДУВС щотижня та є частиною соціально-освітнього проєкту ТитаниUA.

Дніпровський державний університет внутрішніх справ запрошує на тренування військових ветеранів: щочетверга о 15:00 за адресою пр. Науки, 26.

Довідки за телефоном: 097 862 64 57.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка».

#дружня_підтримка