Збірна ДДУВС – золоті призери чемпіонату з поліатлону серед закладів вищої освіти системи МВС

Спортсмени Дніпровського державного університету внутрішніх справ вибороли перше загальнокомандне місце та «золото» в особистих заліках.

У місті Львів завершився чемпіонат ФСТ «Динамо» з поліатлону серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до системи управління МВС, Національної гвардії України та інших органів центральної виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та підпорядковується КМУ через Міністра внутрішніх справ України.

Дніпровський державний університет внутрішніх справ представляли чотири курсанти: Дмитро ПОДЧАСОВ, Максим ЛУБ’ЯНИЙ, Іван ДОНЄВ та Єлизавета КОВАЛЬ. Команду тренував викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Юрій ВОЛКОВ.

Збірна ДДУВС виборола перше загальнокомандне місце, випередивши Національний університет цивільного захисту України та Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, які посіли друге та третє місця відповідно.

В особистому заліку «золото» вибороли курсанти ДДУВС Дмитро ПОДЧАСОВ та Єлизавета КОВАЛЬ.

Вітаємо наших переможців та бажаємо нових спортивних досягнень!