Інженерна підготовка: курсанти навчалися облаштовувати наметове містечко

Захід для курсантів Дніпровського державного університету внутрішніх справ проведено спільно з фахівцями Збройних Сил України.

Заняття організовано кафедрою тактико-спеціальної підготовки ДДУВС. Участь взяли здобувачі вищої освіти Навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України.

Під час заняття були відпрацьовані вправи з облаштування наметового містечка з використанням особливостей місцевості та вимог маскування. Виконано розгортання та згортання наметового табору, розглянуто види й типи наметів та спеціального обладнання.

Заняття з тактичної та інженерної підготовки сприяють підвищенню готовності майбутніх поліцейських до вимог військового часу.