Тривають заняття курсантів ДДУВС на полігоні ЗСУ

Заняття організовано викладачами кафедри тактико-спеціальної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ разом із інструкторами ЗСУ.

Військова підготовка майбутніх поліцейських посідає одне з ключових місць в освітньому процесі ДДУВС. З метою підвищення готовності курсантів закладу вищої освіти до вимог сьогодення вчергове проведено заняття з тактичної та вогневої підготовки, організоване на полігоні Збройних Сил України.

Під час заходу увагу акцентовано на вивченні матеріальної частини протитанкових ракетних комплексів «Фагот» і «Корсар».

У процесі заняття було використано й мультимедійний тренажер оператора ПТРК «Javelin». Під час цієї частини заняття здобувачі в інтерактивному режимі виконали пуски ракет з метою ураження навчальних цілей.

Розглянуто теоретичні основи ведення вогню з міномета та види боєприпасів до нього. Відпрацьовано вправи з виявлення навчальних цілей, розрахунку відстані та подальшого ураження (використано пневматичні тренажери для підготовки мінометного розрахунку калібром 82 мм та 120 мм).