У ДДУВС провели концерт для поранених бійців

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшов концерт на честь поранених захисників зі штурмової бригади «Лють» та НГУ.

На заході були присутні поранені бійці об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» та Національної гвардії, що проходять реабілітацію та лікування в медичних закладах Дніпра та області.

Захід розпочався з виконання Державного гімну України та всі присутні вшанували пам’ять загиблих внаслідок збройної агресії рф хвилиною мовчання.

З великою повагою до захисників курсанти готували творчі вокальні номери, які виконали зі сцени.

По завершенні заходу представники університету подякували бійцям за захист та побажали їм сил, здоров’я, миру та найскорішої Перемоги.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка».

#дружня_підтримка