Курсанти ДДУВС продовжують допомагати бійцям на фронті

У вільний від навчання час курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ активно підтримують волонтерські осередки.

Так, здобувачі вже не вперше беруть участь у проєкті «Front power»: із використаних електронних цигарок власноруч виготовляють повербанки для українських захисників. Такі девайси допомагають воїнам залишатися на зв’язку, а також підтримувати роботу приладів у польових умовах за відсутності джерела електропостачання.

Курсанти продовжують співпрацю із благодійним центром «ПавуЧари». На базі кількох локацій плетуть маскувальні сітки, шиють подушки та матраци для госпіталів. Цього разу попрацювали для оборонців Харківського напрямку – передали бійцям міцний маскувальний виріб.

На думку курсантів, волонтерство не лише наближає нашу перемогу, а й сприяє розвитку соціальної активності та громадянської відповідальності, які є необхідними якостями для майбутніх офіцерів.