«Тактика штурму будівлі, звільнення заручників»: факультатив у ДДУВС

Заняття організовано відділенням первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Участь взяли слухачі відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та кваліфікації. Відпрацювання дій по штурму та обороні зі страйкбольним обладнанням дає можливість розширити діапазон тренувань та провести тренування максимально реалістично.

Відпрацьовано роботу бійців в групах, розглянуто тактичні прийоми звільнення заручників, штурму будівель тощо. Основну увагу акцентовано на заходах безпеки під час поводження зі зброєю. Такі заняття дають можливість закріпити практичні навички, отримані під час аудиторних занять з тактичної та вогневої підготовки.

У подальшому планується проведення занять із додаванням тем із тактичної медицини та залученням практичних працівників поліції.