Технічні інновації: факультатив з управління БпЛА у ДДУВС

Новини «Академії поліції», Новини університету

У Дніпровському державному університеті пройшло факультативне заняття з основ управління безпілотними літальними апаратами. Захід проведено для слухачів ЗЦППП «Академія поліції».

Військовий стан та вимоги високої оперативності роботи диктує нові умови діяльності поліцейських. Серед інших технічних засобів пошуку та спостереження в арсеналі правоохоронців є безпілотні літальні апарати.

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ для слухачів «Академії поліції» проведено факультативне заняття з основ управління БпЛА: було розглянуто типи та види безпілотних літальних апаратів, їх структуру, будову та функції. Також слухачі ознайомились з основами налаштування обладнання та правилами використання в умовах виконання спеціальних завдань.

Проведено практичне заняття на комп’ютерному симуляторі польотів, направлене на напрацювання навичок управління БпЛА, у режимі, максимально наближеному до реальних умов.