«Державно-громадське партнерство в процесі формування та реалізації публічної політики»: круглий стіл у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшов ІV Всеукраїнський круглий стіл «Державно-громадське партнерство в процесі формування та реалізації публічної політики».

«Відновлення, стабілізація, зростання»: практичне заняття в ДДУВС

Відділенням психологічного забезпечення проведено практичне заняття за темою «Відновлення, стабілізація, зростання» з курсантами 1 курсу, постраждалими внаслідок військової агресії рф та інших причин.

Безпека поліцейського під час зупинки транспортного засобу: факультатив у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ для слухачів відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації проведено факультативне заняття з представниками патрульної поліції.