Курсанти ДДУВС відвідали кінний клуб «Мустанг»

Для курсантів Дніпровського державного університету внутрішніх справ відділенням психологічного забезпечення організовано захід з елементами іпотерапії.

Здобувачі мали змогу ознайомитись з іпотерапією – методом релаксації та стабілізації. За словами фахівців, такий спосіб проведення часу, як катання на конях, їх годування, проведення з ними часу дає можливість переключити увагу, «заземлитися», відчути себе «тут і зараз».

Під час ходьби кінь має своєрідну амплітуду рухів, що, як зазначають дослідники, має позитивний вплив на центральну нервову систему, психоемоційний стан, м’язи, хребет людини. Також коні мають температуру тіла вище, ніж у людини, тож під час контакту з ними, під впливом тепла, м’язи вершника стають м’якшими, тіло розслабляється.

Здобувачі кажуть, що з користю проведений час та отримані позитивні емоції сприяють формуванню мотивації та стимулів для наукової та освітньої діяльності.