«Нормативно-правові аспекти запобігання та протидії домашньому насильству»: бінарне заняття у ДДУВС

Захід проведено у рамках спеціалізації для працівників поліції, які нестимуть службу в закладах освіти.

Захід провели доцент кафедри адміністративного права та процесу, доктор філософії Каріна ПІСОЦЬКА за участі практичних працівників – начальника Сектору організації служби освітньої безпеки ГУНП в Дніпропетровській області, підполковника поліції Олени ТКАЧОВОЇ та старшого інспектора відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Дніпропетровській області, майора поліції Наталії ЯЗАН.

Поліцейські прослухали ряд лекційних матеріалів про форми домашнього насильства та причини його виникнення, а також розібрали поняття «дитина постраждала» та «дитина-кривдник». Також під час лекційного заняття були обговоренні ознаки кожної з форм домашнього насильства, що проявляються в поведінці дитини.

Викладений матеріал викликав зацікавленість і жваве обговорення.