Протидія домашньому насильству: тренінг для поліцейських сектору освітньої безпеки

Захід проведено старшим викладачем кафедри адміністративного права та процесу Миколою РЕПАНОМ та доцентом кафедри, старшим лейтенантом поліції Каріною ПІСОЦЬКОЮ.

Тема заходу – «Особливості реагування поліцейських на випадки домашнього насильства, свідком якого стала дитина». До участі в тренінгу в якості експерта була запрошена інспектор сектору протидії домашньому насильству, старший лейтенант поліції, Леся РОМАНЕНКО.

Під час заходу учасники знайомилися з роботою та можливостями навчального полігону, обговорювали психологічні та юридичні аспекти попередження домашнього насильства, відпрацьовували сценарії на полігоні щодо реагування на факти виявленого домашнього насильства стосовно неповнолітньої дитини.

Наприкінці тренінгу учасники подякували викладачам кафедри за цікаву й професійну роботу та здобуті навички.