Розподіл докторантів та ад’юнктів у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ відбувся персональний розподіл докторантів та ад’юнктів, які навчалися на денній формі навчання за кошти державного бюджету.

У розподілі взяли участь начальник ГУНП в Дніпропетровській області полковник поліції Олександр ГАНЖА, заступник начальника Головного управління – начальник слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області полковник поліції Інна ВЛАСОВА, начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Дніпропетровській області підполковник поліції Ігор ГЕРЕЙ, ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ та представники університету.

Ректор ДДУВС виступив з привітальним словом та побажав докторантам й ад’юнктам вправного застосування набутих знань у практичній діяльності.

Нещодавні здобувачі були розподілені по практичних підрозділах Національної поліції України та нестимуть службу відповідно до набутого фаху.