У ДДУВС пройшли заходи до Дня Конституції України

Шикування з нагоди Дня Конституції України відбулось на плаці Дніпровського державного університету внутрішніх справ. Участь в заходах взяв ректор Олександр МОРГУНОВ.

Ранок розпочався з шикування особового складу, виконання Державного Гімну України та традиційного вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання.

До курсантів з промовою звернувся ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ. Очільник закладу зазначив, що Конституція як головний нормативно-правовий документ держави закладає основні напрямку розвитку України. Ректор підкреслив: наші захисники віддають життя і здоров’я у війні заради того, щоб норми Основного Закону виконувались, тож майбутні правоохоронці повинні знати зміст Конституції, її основних положень та неухильно дотримуватись норм документу, аби бути прикладом для всіх громадян України.

Наприкінці заходу курсанти та офіцери пройшли урочистим маршем.

Конституція України – Основний Закон України. Ухвалена 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання.