Вогнева та тактична підготовка: військові ветерани у ДДУВС поновлюють навички

Захід проведено кафедрою тактико-спеціальної підготовки та вогневої підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

На занятті розглянуто матеріальну частину зброї ФОРТ 20, ФОРТ 17, ФОРТ 17Р, ГЛОК 17. Вивчено стійки, хвати, положення для стрільби, приведення зброї у готовність та імітацію пострілу.

Після чого було виконано практично вправу зі стрільби № 11 курсу стрільб з пістолету ФОРТ 17Р, під час якої учасники зробили по три постріли в нерухому мішень без обмежень у часі.

Також під час заняття викладачі акцентували увагу на домедичній підготовці: розглянуто види та способи припинення критичних кровотеч за допомогою кровоспинних турнікетів, методів прямого тиску на поранення та тампонади.