Курсанти ДДУВС пройшли інструктаж перед практикою

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

Інструктаж проведено для здобувачів 2 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Курсанти проходитимуть практику у 7 регіонах України безпосередньо у підрозділах карного розшуку Національної поліції України.

Серед учасників наради були присутні: декан факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України майор поліції Сергій БАЛАБАН, завідувач відділення моніторингу майор поліції Іван ПАВЛОВЦЕВ, завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності Валерій ДАРАГАН, уповноважений з антикорупційної діяльності Дніпровського державного університету внутрішніх справ Руслан ЛУПИР, завідувач відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Дніпровського державного університету внутрішніх справ Сергій ВИШНЕВСЬКИЙ. Участь у проведенні інструктажу також взяв практичний працівник підрозділу Національної поліції – заступник начальника відділу Управління карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області підполковник поліції Валерій ТЕЛІПКО.

Під час наради Валерій ТЕЛІПКО акцентував увагу на обов’язковості дотримання принципів дисципліни та законності, набуття практичних навичок роботи, та безпекових складових враховуючи умови воєнного стану.