Продовження циклу тренінгів із залученням практичних працівників у ДДУВС

Практичне заняття із протидії домашнього насильства щодо дітей проведено начальником сектору взаємодії з громадами ГУНП в Дніпропетровській області, капітаном поліції Олегом ПОДТЕРГЕРОМ.

Тренінг організовано викладачами кафедри адміністративного права та процесу Дніпровського державного університету внутрішніх справ Миколою РЕПАНОМ та Каріною ПІСОЦЬКОЮ для поліцейських сектору освітньої безпеки.

Під час заходу слухачі відпрацювали взаємодію поліцейських офіцерів громади із поліцейськими сектору освітньої безпеки щодо роботи із дітьми, сім’я яких перебуває в складних життєвих ситуаціях, та особливостями профілактики правопорушень, що вчиняються неповнолітніми.

Наприкінці заходу поліцейські подякували за корисну та цікаву інформацію, що може бути ефективно застосована під час несення служби в закладах освіти.