Спілкування з жертвами домашнього насильства: бінарне заняття у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшло бінарне заняття на тему «Психологічні особливості діяльності поліцейських з дітьми що стали жертвою домашнього насильства, булінгу чи іншого жорстокого поводження».

Участь у занятті взяли поліцейські, які нестимуть службу у закладах освіти. Для проведення заходу були запрошені фахівці та практичні працівники – практичний психолог, Лоліта ГЕТА й начальник Сектору організації служби освітньої безпеки ГУНП в Дніпропетровській області, підполковник поліції Олена ТКАЧОВА.

Поліцейські прослухали ряд лекційних матеріалів про форми та методи роботи з дітьми. Проведено моделювання ситуацій, розбір практичних кейсів, вирішення яких учасники заходу обговорювали з практиками. Викладений матеріал викликав зацікавленість і живе обговорення.