Службова діяльність поліції на блокпостах: факультатив для курсантів ДДУВС

З особовим складом факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції НПУ проведено факультативне заняття щодо специфіки несення служби на блокпості та роботи з відповідним чат-ботом.

Курсанти ДДУВС підтримують Захисників України

Курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ активно долучаються до волонтерського руху. З квітня по червень здобувачі виготовляли маскувальні сітки та зібрали партію енергетичних батончиків для фронту.

Курсанти ДДУВС взяли участь у спартакіаді ТитаниUA

На Дніпропетровщині завершилась спартакіада ТитаниUA серед військовослужбовців. До проведення заходу долучились також й курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Курсанти ДДУВС взяли участь у зустрічі з військовослужбовцями батальйону ударних БпЛА «АХІЛЛЕС»

Військові батальйону ударних безпілотників «АХІЛЛЕС» на чолі з командиром підрозділу зустрілись із молоддю Дніпра. Захід пройшов із дотриманням безпекових вимог – на одній зі станцій метрополітену міста.