Курсанти ДДУВС підтримують Захисників України

Курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ активно долучаються до волонтерського руху. З квітня по червень здобувачі виготовляли маскувальні сітки та зібрали партію енергетичних батончиків для фронту.

Маскувальні сітки є невід’ємною частиною бойового обладнання: їхня здатність маскувати військові позиції значно ускладнює процес розпізнавання з боку противника і знижує ризик потрапляння підрозділів під ворожий обстріл чи атаку.

28 червня, у День Конституції України, курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України передали сітки та батончики до Гуманітарного штабу «СОКІЛ» у місті Дніпро. Допомога невдовзі поїде до військових, які знаходяться у складних умовах оборони територій.

Курсанти переконані: будь-яка підтримка фронту – не лише прояв солідарності, а й важливий крок на шляху до майбутньої Перемоги.