Курсанти ДДУВС взяли участь у спартакіаді ТитаниUA

На Дніпропетровщині завершилась спартакіада ТитаниUA серед військовослужбовців. До проведення заходу долучились також й курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

У відкритті заходу взяла участь заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.

Спартакіада проходила в декілька етапів: спочатку було визначено переможців у районах, згодом змагання провели на обласному рівні. Загалом участь у спартакіаді проєкту ТитаниUA взяли близько 200 спортсменів: ветерани-військові та діючі військовослужбовці.

Титани змагались із семи видів спорту: легка атлетика, дартс, пауерліфтинг, бомбаскет, концепти, настільний теніс та шашки. До гри в шашки з ветеранами долучились курсанти ДДУВС. На переконання здобувачів, важливо підтримувати наших захисників в напрямку занять спортом, адже це дієвий спосіб реабілітації та соціалізації.

Лідером змагань стала збірна Новомосковського району. Друге та третє місце за Кривим Рогом та Дніпровським районом.