Курсанти ДДУВС взяли участь у зустрічі з військовослужбовцями батальйону ударних БпЛА «АХІЛЛЕС»

Військові батальйону ударних безпілотників «АХІЛЛЕС» на чолі з командиром підрозділу зустрілись із молоддю Дніпра. Захід пройшов із дотриманням безпекових вимог – на одній зі станцій метрополітену міста.

Безпілотні літальні апарати виконують надважливу роботу на полі бою. Завдяки ним наші бійці можуть вести розвідку, спостерігати за противником та наносити удари.

Захисники розповіли про інфраструктуру підрозділу та посади в батальйоні, акцентували увагу на різновидах безпілотників та окреслили шлях рекрута від подачі заявки на вступ до батальйону до початку виконання посадових обов’язків.

Курсанти ДДУВС із зацікавленістю слухали розповіді військових та переймали досвід, адже багато хто з них в університеті проходить курс з управління БпЛА.

Захід завершився концертною програмою.