Слухачі ДДУВС відвідали психологічний тренінг

Для слухачів відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації ДДУВС організовано тренінг з елементами тимбілдингу.

Захід провели у «містечку відновлення», що базується на території університету. Під час заняття слухачі оволоділи засобами психоемоційного відновлення, попрактикувалися у вправах, спрямованих на покращення взаємовідносин у колективі, виявлення та розкриття лідерських якостей.

Модераторами заняття стали фахівці відділення психологічного забезпечення ВКЗ ДДУВС.

За словами психологів, така активність сприяє швидкому зниженню нервово-психічної напруженості здобувачів, усуває стан психічної пригнобленості та допомагає відновити втрачену енергію. Окрім цього, психологічні тренінги націлені сформувати чітку установку на подальше ефективне виконання поліцейськими їхніх службових обов’язків.