Службова діяльність поліції на блокпостах: факультатив для курсантів ДДУВС

З особовим складом факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції НПУ проведено факультативне заняття щодо специфіки несення служби на блокпості та роботи з відповідним чат-ботом.

Під час заняття акцентовано увагу на дотриманні заходів особистої безпеки та поводження зі зброєю, визначено алгоритми спілкування з громадянами, відпрацювання орієнтувань, перевірки документів та транспортних засобів на причетність до військових злочинів або незаконних злочинних формувань. Відпрацьовано роботу по введеним операціям «Евакуатор», «Акциз», «Алкоголь» та інших на блокпостах у прифронтових зонах.

Викладачами передано досвід, набутий під час несення служби на блокпостах, а також навички роботи у підв’язаному до них чат-боті. Отримані знання стануть у нагоді курсантам під час здійснення службової діяльності в умовах воєнного стану.