«Використання БПЛА в поліцейській діяльності»: випуск слухачів курсу в ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ триває підготовка у рамках курсу «Використання БПЛА в поліцейській діяльності». Слухачі чергової групи підтвердили отримані теоретичні та практичні навички. Сертифікати вручив проректор Ігор КОВАЛЬОВ.

Курс проходили поліцейські з практичних підрозділів та представник Збройних Сил України.

Ігор КОВАЛЬОВ зазначив про те, що в університеті постійно проходить навчання керуванню БПЛА, адже сучасні поліцейські та військові повинні вміти користуватися новітньою технікою з метою виконання поставлених завдань. Проректор акцентував увагу на тому, що широкий спектр знань і умінь представників сил Сектору безпеки і оборони України – запорука спокою громадян.

Курс складається з двох частин: теорія та практика. Практичне відпрацювання – польоти – відбувається на симуляторах та з виїздом на полігон.

Опанування навичок керування БПЛА дає можливість ефективного використання цих пристроїв під час виконання поліцейських функцій. Навчання відбувалось на безпілотних літальних апаратах MAVIC 3.