Поліцейських навчають керуванню безпілотними літальними апаратами

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшло факультативне заняття для слухачів відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації з основ управління БПЛА.

Безпілотні літальні апарати активно застосовуються в сучасній поліцейській діяльності. З метою підвищення кваліфікації працівників практичних підрозділів, у ДДУВС регулярно проходять факультативні заняття з управління БПЛА.

Під час чергового заходу інструктори продемонстрували слухачам різновиди БПЛА, розповіли про функціонал та можливості, їх будову і структуру.

Проведення таких занять розширює обізнаність поліцейських у сучасних технічних засобах, покращує навички з безпосереднього управління БПЛА, що в сучасних умовах є важливим для правоохоронців.