Представниці ДДУВС оголосили подяку від міжрегіонального управління Мін’юсту!

Викладачці Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ оголосили подяку за службу та науково-педагогічну діяльність.

Урочисте вітання відбулося сьогодні на засіданні ректорату.

Так, за високі досягнення у службовій, науково-педагогічній діяльності, професіоналізм та ініціативу в роботі наказом начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) було оголошено подяку доценту кафедри кримінального процесу Навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції майору поліції Аліні Гаркуші.

Привітав викладачку із професійним досягненням ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко.

Зазначимо, що Аліна Гаркуша є керівником наукового гуртка «Юні науковці», а також займається науково-дослідною та редакційно-видавничою роботою: є автором навчальних посібників та наукових статей. Зокрема представниця кафедри кримінального процесу займається науковою діяльністю спільно з курсантами закладу.

Вітаємо пані Аліну, бажаємо плідної професійної діяльності та значних наукових здобутків!