Вдячність за досвід та виважені рішення. У ДДУВС привітали ветеранів ОВС

З нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС і Національної поліції України курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ від імені керівництва закладу привітали їх зі святом.

У святковий день 48 ветеранів та пенсіонерів отримали вітання від представників ДДУВС.

Наразі ветеранська організація ДДУВС налічує 87 осіб, серед яких є учасники Другої світової війни, учасники бойових дій в Афганістані, ліквідатори аварії на ЧАЕС та інші. За їх плечима – неоціненний досвід, яким вони наразі діляться з молодими колегами та курсантами.

«Ветерани радо зустрічали нас, ділилися спогадами, згадували роки служби в університеті. І, звичайно ж, бажали нам, курсантам, успішного навчання, безпечної служби та подальшого професійного зростання», – розповіла курсантка 1 курсу факультету превентивної діяльності Юлія Халос.

Майбутні поліцейські побажали ветеранам залишатися у строю ще довгі роки, вручили їм вітальні листівки та приємні подарунки.