З доброю казкою та подарунками: курсанти ДДУВС відвідали підшефний заклад

В образах святого Миколая та янголів завітали курсанти факультету превентивної діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ до вихованців Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома».

Напередодні заходу здобувачі вищої освіти підготували для малечі подарунки та святкову програму.

«Упродовж двох тижнів ми ретельно готувались до цієї поїздки. Нам, як майбутнім поліцейським, було дуже важливо подарувати діткам справжню новорічну казку та відчуття свята. Емоції від спілкування з ними захоплюють та заряджають позитивом», – ділиться враженнями одна з ініціаторок поїздки, курсантка 2 курсу факультету превентивної діяльності Карина Тухар.

На заході на дітей чекала справжня новорічна казка, а також загадки, веселі ігри та забавки.

Маленькі глядачі з захопленням переглянули виставу, активно долучалися до конкурсно-розважальної програми. Наприкінці Миколайчик та його помічники пригостили діточок новорічними смаколиками.