Юні кадети пізнають аспекти курсантського життя!

Сьогодні до Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ завітали вихованці кадетського корпусу Середньої загальноосвітньої школи № 30 (м. Кам’янське).

І не просто на екскурсію! Змагання з практичної стрільби на кубок ректора ДДУВС влаштували кадетам-членам Молодіжної поліцейської академії.

Перш за все, ознайомче заняття провів завідувач кафедри тактико-спеціальної підготовки підполковник поліції Віталій Покайчук. Презентував мультимедійний тир «Рубін-У», а також розповів, як саме його застосовують у підготовці курсантів.

«Чудово, якщо ваша майбутня професія буде пов’язана з захистом прав та свобод людини. А тому сподіваємось одного дня побачити вас у нашому університеті в якості курсантів», – додав Віталій Ярославович.

І ось, найцікавіша частина візиту до ДДУВС: змагання з практичної стрільби у справжньому мультимедійному тирі!

Майстер-клас та турнір для вихованців кадетського корпусу провели старші викладачі кафедри тактико-спеціальної підготовки майор поліції Євген Зеленський та капітан поліції Вадим Фурса.

За результатами змагань кращі стрілки були відзначені грамотами та кубком.