Книжкова виставка «Україна – єдина!» триває у ДДУВС!

У рамках циклу заходів «Два тижні єдності» у загальній бібліотеці Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ презентували книжкову експозицію «Україна – єдина!».

Як зазначають фахівці бібліотеки, представлені книги містять системний виклад визначальних подій української історії, подають виважені й коректні оцінки подій і явищ, а також розкривають місце і роль України у сучасному світі.

«Книжкова виставка розповідає про історію нашої Батьківщини, перегортає сторінки славетних перемог і гірких поразок, великих сподівань і розчарувань, крізь які пройшов український народ, щоби здобути свою незалежність», – акцентує увагу директор загальної бібліотеки Тетяна Маляренко.

Зазначимо, що у контексті збройної агресії по відношенню до України особливої уваги набуває систематична культурно-просвітницька та інформаційна діяльність. Саме з цією метою було організовано виставку.

Ознайомитися з книжковою експозицією у загальній бібліотеці до кінця тижня мають змогу всі бажаючі.