Курсант ДДУВС врятував життя людині з інвалідністю

Нещасний випадок стався в одному із супермаркетів селища Брошнів-Осада на Івано-Франківщині. Там у відвідувача стався епілептичний напад. Він втратив свідомість та потребував негайної допомоги.

Почесні грамоти Верховної Ради вручено: серед нагороджених – представник ДДУВС

Голова Дніпропетровської обласної ради відзначив представників органів місцевого самоврядування, лікарів, військових, освітян, працівників соціальної сфери області. Грамоту та медаль отримав декан факультету кримінальної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Сергій Балабан.

АНОНС: Міжнародна науково-практична конференція «Верховенство права: доктрина і практика в умовах сучасних світових викликів»

Анонси університету, Новини університету

Навчально-науковий інститут права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ 28 лютого 2023 року проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Верховенство права: доктрина і практика в умовах сучасних світових викликів».