ДДУВС закохує! Про сюрпризи та інтерактивності чергового OPEN DAY

У Новий рік – з новими цілями! І хоча вступна кампанія ще тільки набирає обертів, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ вже готується до очікуваного «поповнення». Яким видався січневий Open Day – розповімо у подробицях.

Подвиг української молоді: ДДУВС вшановує пам’ять полеглих під Крутами

До річниці історичного бою 120 курсантів ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції взяли участь у тематичному заході. Його мета – військово-патріотичне виховання майбутніх поліцейських.

Голокост: трагедія єврейського народу

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ вшанували невинних жертв нацистського терору. До заходів з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту приєдналися курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.